Updates

Do jedné řeky..

26. července 2013 v 14:58 | E
Do jedné řeky dvakrát nevstoupíš. Teda ty možná, ale já rozhodně ne.. Pořádně se tam vymáchám aspoň pětkrát, pro jistotu.

Že bych se vrátila mě napadlo už víckrát, a nejspíš by mě to napadalo čím dál častějš, tak jsem si řekla, že to zkusím. Je to hlavně proto že mám už delší dobu hroznou chuť začít zase psát - samozřejmě to můžu dělat jen pro sebe, ale jsem dost malicherná, takže nějaká ta odezva není vůbec na škodu. Taky už jsem hodně, hodně dlouho nezapínala photoshop, tak bych to mohla možná zase zkusit... Nic neslibuju, uvidím jestli to půjde, ale doufám že jo.


Další věc - Vzhledem k tomu že jsem za ten půlrok úplně ztratila přehled ohledně všeho co se blogu týče, byla bych vám všem hrozně moc vděčná kdybyste mi doporučili pár blogů (ať už vašich vlastních, nebo těch, které sami rádi navštěvujete), které by se nějak plus mínus tématikou podobaly tomu mému - to znamená povídky, grafika, autorské blogy, klidně fotografie.. Moc, moc a moc děkuju.

Doufám že mi to nadšení vydrží dýl než týden.

MucQ

Takže co dál.

4. prosince 2012 v 17:58 | E
Nějak.. Nevím. Vždycky si říkám, že už na ten blog kašlu, vyrostla jsem z toho, nikdo sem nechodí, nemám na to čas. A potom zase dostanu hroznou chuť se k tomu vrátit, jenže po těch měsíčních pauzách si na mě už nikdo nevzpomene a přijde mi trochu zbytečný dávat to na internet když si to stejně nikdo nepřečte - to si můžu založit deníček. Ale myslím že u něj by byla daleko větší šance že si to přečte někdo u koho bych si to fakt nepřála.. (Taky se děsíte toho že váš blog objeví někdo koho znáte?)


Moje nejoblíbenější blogy jsou skoro všechny zrušené a nějak se mi nedaří najít další.. Nevím jestli má cenu pokračovat. A nebudu to vědět ještě hodně dlouho. Takže aloha, a možná zas někdy.)

Falešně první článek

8. srpna 2012 v 23:25 | E
Věřili byste tomu, že největší problém na založení tohohle bllogu je pro mě první článek? Ne layout, ani to že jsem musela znovu stahovat photoshop protože jsem si řekla že grafiku už asi stejně nikdy dělat nebudu a vymazala ho. Hledání jména mi vlastně nezabralo žádný čas, tohle jsem měla rozmyšlené už dávno, dááávno, a bylo volné (dokonce i na tumblru a takových těch stránkách na které se zaregistrujete jen se jménem aldkfh8795). Roztřídění rubrik a tak jsem prostě obšlehla ze starého blogu (jehož adresu se nikdy nedozvíte, muhehe) a založit toplist dokážu dokonce i bez tutoriálu. :D
Problém je prostě první článek.
Který vlastně není tak úplně první, protože chudáček lorem ipsum se samozřejmně aspoň trochu taky počítá.
ALE.
Prostě. Co se tak píše do prvního článku? Svůj předchozí blog jsem měla opravdu neuvěřitelně dlouho a prošel pár změnami, při kterých jsem většinu starých článků vymazala. Začít jen tak z ničeho nic psát deník mi přijde hloupé. Vypsat soutěž je ještě hloupější, protože já a blog.cz jsme pravděpodobně jediní kdo o tomhle blogu ví. Tak co?
Co byste napsali vy jako úplně první článek na novém blogu?
Nemyslím lipsum, rozcestníky a takové věci. Prostě historicky první článek.

 
 

Reklama