Gymplačka

3. září 2012 v 11:38 | E |  Zápisky
Ode dneška se oficiálně řadím mezi gympláky. A nejsem z toho zrovna dvakrát nadšená. Máma pořád říkala že tahle škola je přesně pro mě, ale nevím kde na to přišla, protože hlavní zaměření je chemia, biologie a tak, a já jsem spíš přes češtinu a jazyky vůbec... Nechci tam.
Taky mi říkali že tam bude úplně jiný typ lidí. Podle lidí z gymplu který znám jsem tomu docela i věřila, ale když jsem viděla s kým jsem ve třídě.. Nechci nikoho odsuzovat, ale polovina jsou šprti, a když píšu šprti, myslím tím bandu tupců se kterýma se nikdo nebaví a oni jsou i přes to neskutečně namyšlení jenom proto že nemají na práci nic lepšího než lézt do zadku učitelkám. No a druhá polovina jsou... Nevím jak tuhle sortu lidí nazvat, vím jenom že s nima si asi moc rozumět nebudu. Pipiny. A pipiňáci. Nejsem žádná puťka která nemá kamarády a vrchol zábavy je sledovat s mámou On je fakt boží a cpát se přitom polárkáčem, ale do týhle skupiny prostě nepatřím. Sice jsou na facebooku všude kam se podívám, se všema se lowískujou a jsou BFF, ale mě prostě přijde všechno kolem nich umělý, falešný a tak nějak.. Neopravdový. Oni trávili prázdniny nakupováním, opalováním se u moře a vystrkováním prsou na koupalištích, což zní úžasně, ale já jsem se s mýma opravdovýma kamarádama prostě poflakovala po městě, když se nám chtělo tak jsme vzali kolo a jeli do lesa nebo k rybníku, večer jsme zašli do hospody, a prostě jsme žili. Neřešili jsme jestli budou všichni na facu vědět co jsme dělali a závidět nám, já jsem se - aniž bych si to uvědomila - přestala tolik starat o to co mám na sobě, nezajímalo nás že nemáme peníze ani nic k jídlu, prostě jsme byli. A byli to ty nejkrásnější prázdniny jaký jsem kdy zažila.


I když bylo spoustu věcí, který vůbec nedopadaly tak jak jsem chtěla, bylo spoustu problémů který jsem musela řešit, ale jednou když jsme se zrovna váleli na plácku za naší bývalou školou jsem si uvědomila, že na to abych byla šťastná nemusí být všechno perfektní

A právě tohle budu postrádat. Všichni s té party která přes prázdniny tak nějak samovolně vznikla na sebe nedáme dopustit a víme to, i když to nikdo z nás nikdy neřekl na hlas.
A sice jsme říkali, že tohle bude pokračovat i po prázdninách, ale mám teď takový nevysvětlitelný pocit, že to všechno končí..

Na druhou stranu, třeba se pletu a i tady budeme mít skvělou třídu. Zítra odjíždíme na adpťák, tak to snad zjistím.

A co vy a škola? Máte už přechod ze základky na střední za sebou, nebo vás to čeká až příští rok?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 3. září 2012 v 15:26 | Reagovat

To mě mrzí, že máš tak zvláštní třídu, ale ono se to ještě urovná uvidíš :). Tak do roku si s nima budeš skvěle rozumět :D. Alespoň doufám! :).
Já už mám přechod za sebou! :). Dneska jsem šla do kvarty :). Jinak fajn, že sis užila prázdniny a přeju hodně štěstí v nové škole! :)

2 Anne Anne | Web | 3. září 2012 v 15:37 | Reagovat

Jsem staršně ráda, že ti to pomohlo. Vždycky mě potěší, když to někomu pomůže:) Ráda píšu takovéhle články.
A jinak - Vítej do party,gymplačko!;)
Mylsím,že to bude fajn, když jsem poprvé viděla svoji třídu na gymplu,taky jsem si řikala,že jsou divný, ale nakonec si skvěle rozumíme a kazdý si tam někoho najde:) Tak ti přeju aby to tak bylo i u tebe:)

Máš úplnou pravdu. Já taky nebyla nikde v zahraničí, ani jsem nenakupovala, ani jsem nebývala na koupalištích, ale byli to prostě nejlepší prázdniny! Skoro celou dobu jsem trávila čas s kamarády, obyčejnými lidmi, který vážně miluju a nestydím se před nimi za nic(jsem za ně neskutečně ráda a je mi líto,že je nevídám tak často..), pooznala jsem i  nové kamarády a... jsem šťastná!

Užij si adapťák!:)

3 WerUu WerUu | Web | 3. září 2012 v 17:14 | Reagovat

Jeej :( ... Doufám, že si ve třídě najdeš i lidi, se kterýma se dá v pohodě bavit a nepatří ani do jedné skupinky, které jsi zmínila.
Moje kamarádka přešla tento rok na gympl a když mi vyprávěla o své třídě ... bylo to něco podobného, jako tady píšeš ty. Určitě to je jen první dojem :)
Já mám teprve přechod ze základky na střední před sebou. Už letos se musím rozhodnout, kam vlastně jít.

4 Marťa :) Marťa :) | Web | 6. září 2012 v 18:20 | Reagovat

Hééj, taky jsem už gymplačka a moje třída je luxusní..:) Někteří učitele na čííču a úplně mi školu zhnusili, ale jinak fajn.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama